הובלה בקלות או אולי בניינים ניידים: זו אולי התשובה!

Real Estate | No comments

אני המאסטר והעקרון של חברה קבלנית כללית מצליחה למדי. אני רוצה לספר לכם קצת על החוויה שלי עם בניינים ניידים. כמו רוב הקבלנים הכלליים, בדרך כלל נראה שיש לי כמה פרויקטים שמתרחשים בבת אחת. חלק מהפרויקטים גדולים ופרויקטים אחרים עשויים להיות קטנים יותר.

כשהייתי בשנות העשרים המוקדמות שלי ולמדתי את המלאכה מהבוס שלי, למדתי ממנו כמה דברים – חלקם גדולים וחלקם רע. בהחלט אחד הדברים הטובים שלמדתי ממנו היה ניהול זמן וארגון פרויקט לפרויקט.

הוא היה האדם הראשון שראיתי שהיה לו בניין נייד משלהם בכל אתר. אני יודע שהקונספט קיים כבר לא מעט זמן, אבל הוא היה האדם הראשון שראיתי שהמבנה הנייד שלו התמחה לכל פרויקט מסוים.

הבניין הנייד עשוי לשמש לרוב המטרות. חלק מאותן מטרות יכולות אפילו לכלול אחסון ציוד, כלים יקרים, חומרים ואפילו כלי רכב. עם זאת, לעתים קרובות הבניין הנייד מועיל לישיבות ולעבודות מזכירות כלליות. מבנה נייד אני אוהב שיהיה משרד סגור נפרד כדי להיפגש עם לקוחות הנוגעים לפרויקט המעורב או עובדים – או להטיל עליהם משמעת באופן פרטי או לשבח אותם על ביצוע עבודתם נהדרת.

יתר על כן, בניינים ניידים הם השקעה מצוינת גם כן. אתה יכול לחסוך בשטחי משרדים, בדמי אחסון ציבוריים ואינך זורק את המזומנים שלך כפי שהיה כשאתה שוכר שטח חברה. ישנם גם חיסכון נוסף במס שיכול להיות לך ביחס למדינה בה אתה גר. כמו כן, בין התכונות העיקריות הגדולות ביותר של הבניין הנייד הוא שהם קלים מאוד להעברה. פשוט לשבור אותם ולהעביר אותם מאתר לאתר.

לבסוף, בניינים ניידים קלים מאוד להתקנה ותוכלו להתחיל משם את פעולות הארגון שלכם. הדרך הקלה ביותר לחקור מבנים ניידים צריכה להיות מחקר באינטרנט. לעתים קרובות, תהיה חברת בנייה ניידת או זמנית באזור שלך.

באופן כללי, חברות בנייה ניידות אלו יכולות למכור סוגים וגדלים שונים במלאי שלהן. במציאות, חברות בניין ניידות אלו השתמשו בדרך כלל בבניינים ניידים בתוך המלאי שלהם, יתכן שתוכלו לקבל לתפוס! בנוסף, לעתים קרובות הם יקדישו לכם זמן לבנות את הבניין עבורכם באופן אישי או יפנו אתכם לחברה שתוכל לעשות זאת עבורכם. למרות שאני משתמש בהם למטרות בנייה כלליות, אני לעתים קרובות רואה אותם בבתי ספר ואפילו ראיתי אותם מועילים למקלטים לחסרי בית בזמן צורך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>