כל בריכת פיברגלס: דברים מכריעים שכדאי לקחת בחשבון

Business | No comments

לפני שאתם רוכשים בריכה כלשהי, הקפידו להבין את היתרונות והחסרונות של בריכה כזו. במאמרים קודמים כאן דיברתי מדוע תרצי לרכוש בריכת פיברגלס. במאמר זה ברצוני להציג את הצד השני של הוויכוח – מדוע יתכן מאוד שלא תרצה לרכוש בריכות פיברגלס, ואת הבעיות שאולי תרצה לחשוב עליהן כשאתה מקבל את ההחלטה הזו.

בריכות שחיה פיברגלס עשויות להיות בתנאים האלה שעליך לקחת בחשבון לפני ההתקנה:

1) אין להם את אותן אפשרויות ההתאמה האישית כמו בריכות אחרות (כמו בריכות גניט או בטון).
2) העלות המקדימה של הבריכה היא לרוב יותר
3) יש בעיות בריקון הבריכה לחלוטין

ראשית, נעבור על סוגיות ההתאמה האישית. מכיוון שבריכות המיוצרות מפיברגלס מיוצרות במפעל ואז מועברות לדלת שלך יתכן מאוד שלא תצליח להצטייד בבריכה מעוצבת כלשהי שתרצה. ברור שזה קל אם אתה קונה צורת בריכה סטנדרטית יותר (מרובעת, עגולה וכו ‘), אבל אם אתה רוצה משהו שנראה כמו נווה מדבר וממלא את הצורה הייחודית מאוד של החצר שלך, אז אתה כנראה לא במזל, אלא אם כן תוכלו למצוא ספק שיבנה לכם עבודה בהתאמה אישית לחלוטין.

שנית, העלויות המקדימות של בריכת שחייה מפיברגלס בדרך כלל גבוהות יותר מבריכה מסוג בטון.בריכת פיברגלס כן, זה יכול להיות אינטואיטיבי כנגד העובדה שלוקח כל כך הרבה פחות זמן להתקין בריכה מסוג זה, אבל זה המצב. עם זאת, רק מכיוון שעלויות החזית הרבה יותר אינן רומזות כי לאורך אורך החיים של הבריכה זה לא יהיה זול יותר – בריכות פיברגלס אכן עוזרות לכם לחסוך כסף על עלויות תיקון וכימיקלים.

לבסוף, יתכן מאוד שלא תצליח לרוקן לחלוטין את בריכת השחייה שלך, מה שמקשה מעט על חורפי החורף וניקוי או שליטת המים שלך ולהתחיל מחדש. זה נכון במיוחד באזורים שבהם מפלס מי תהום קרובים או ישנים יותר מגובה הבריכה הנוכחי שלך. דאג לשוחח עם מומחה הבריכה המקומי שלך כדי להיות בטוח אם זה המקרה שלך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>